W dniu 20.12 w Naszym Przedszkolu zapanowała magiczna atmosfera, a wszystko za sprawą wspólnie obchodzonej Wigilii Przedszkolnej, na którą przybyły wszystkie dzieci, pracownicy i emeryci przedszkola.
Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor. Następnie gości powitały tańczące anioły, które w rytm świątecznej melodii robiły wielkie porządki, a wraz z nimi wystąpiła wesoła mikołajka – Hania, która słowami piosenki przypomniała wszystkim o magicznym czasie Świąt Bożego Narodzenia. Na gości czekała także prezentacja z życzeniami od rodziców oraz życzenia złożone w języku migowym, z myślą o naszych przedszkolakach.
Po części artystycznej wszyscy odmówili wspólnie modlitwę, po czym aniołki obdarowały pracowników przedszkola przygotowanymi upominkami.
Po wszystkim zasiedliśmy do stołu, na którym nie zabrakło tradycyjnych potraw. Był barszcz z uszkami, kapusta oraz rybka. Na stole pojawiły się także tradycyjne ciasta i ciasteczka świąteczne, które przygotowali rodzice przedszkolaków, za co raz jeszcze serdecznie dziękujemy.
Opr. K. Perek, N. Jurczykowska, B. Okulowska


.