“Kiedy śmieje się dziecko,
śmieje się cały świat”,
w związku z tym z okazji Dnia Dziecka w naszym przedszkolu przygotowano dla dzieci mnóstwo niespodzianek i atrakcji. Zabawę rozpoczęto przedstawieniem pt.: “Kaczka Dziwaczka” w wykonaniu rodziców. Aktorzy stanęli na wysokości zadania, zachwycili swoimi strojami i rozbawili do łez wszystkich zebranych. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom, biorącym udział
w przedstawieniu, za zaangażowanie, włożoną pracę i poświęcony czas, który przyniósł wszystkim, a w szczególności naszym przedszkolakom, wiele radości.
Jednak przedstawienie nie było jedyną atrakcją tego dnia. Zaraz po nim przedszkolaki wzięły udział w przygotowanych dla nich zabawach. W każdej sali, jak również na placu zabaw, przygotowano wiele niespodzianek. W sali maluszków rozgrywała wesoła muzyka dla wszystkich przedszkolaków. Przy niej można było wytańczyć się za wszystkie czasy. Sala starszaków zamieniła się w prawdziwy warsztat artystyczny. Tam wszystkie przedszkolaki miały okazję wykonać wielkie plakaty prezentujące wiosenną łąkę. Zaś na placu zabaw rozgrywała wesoła muzyka, przy której przedszkolaki miały okazję uczestniczyć w wielu zabawach ruchowych, takich jak skoki w workach, skakanie na piłce między pachołkami, jak również rzucanie do celu. Na placu zabaw powstała także prawdziwa galeria rysunków malowanych kredą przez naszych przedszkolaków. Na zakończenie na każdego przedszkolaka czekały lody oraz upominki. To był naprawdę wesoły i bardzo miły dzień.
opr. N. Jurczykowska, K. Perek